Panda kibicuje Hutnikowi Warszawa

Podobno nie samymi zapiekankami człowiek żyje, choć prawie… 🙂 W moim życiu zawsze dużą rolę odgrywał też sport oraz miejsce, z którego pochodzę, dzielnica, w której się wychowałem – Bielany. Właśnie te dwie kwestie skłoniły mnie do tego, by wspierać lokalny klub sportowy. Hutnik Warszawa – to właśnie im kibicuje Panda!

Hutnik Warszawa i Zapiekanki u Pandy

Hutnik Warszawa to bielański klub sportowy z tradycjami. Oficjalnie powstał w 1957 roku, jednak jest kontynuatorem zespołu z 1956, który występował pod nazwą Koło Sportowe Z.S. Stal Huta Warszawa. W historii Hutnika działo się wiele, ale drużyna zawsze pozostawała wierna tradycji. Wśród trenerów i zawodników nie brakuje naprawdę znanych nazwisk, jak choćby Jerzy Engel, który poprowadził zespół do awansu do  II ligi w 1983 roku. Obecnie drużyna występuje w IV lidze, w grupie mazowieckiej południowej.

Przez lata mieszkałem na Bielanach, tu się wychowałem i tu stawiałem pierwsze kroki na boisku do piłki nożnej, dlatego też postanowiłem wspierać lokalną drużynę! Podczas meczów w Warszawie zawsze możecie zobaczyć mnie na trybunach oraz spróbować najlepszych zapiekanek w mieście. Hutnik Warszawa to dla mnie uosobienie tradycji, której hołduję, dlatego tak chętnie wspieram chłopaków w ich trudnej sportowej drodze. PANDA KIBICUJE HUTNIKOWI!